CELEBS

Emma Watson │on The Ellen Show

3. března 2017 v 22:20 | Em
Emma Watson se zúčastnila tradičního show u Ellen, musím říct, že se mi strašně líbí ten její outfit. Jsem ujetá na růžovou,takže vše, kde se objeví růžová se mi v celku líbí. Teda až na výjimky, nicméně Emma byla fakt krásná.

Mar 03 - The Ellen Show (Source: iheartwatson.net)
001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg

89th Annual Academy Awards

27. února 2017 v 8:15 | Em
Včera proběhl již 89. ročník Academy Awards, tedy udílení Oscarů, celá akce se konala 26. Února v Dolby Theatre v Hollywoodu (Los Angeles). Celým večerem prováděl Jimmy Kimmel. Galavečera se zúčastnilo strašně moc celebrit - Ryan Gosling, Emma Stone, Justin Timberlake a Jessica Biel, Amy Adams, Leonardo Di Caprio, John Legend, Ginnifer Goodwin a Josh Dallas, Scarlett Johansson, Jamie Dornan a Dakota Johnson, Emma Roberts, Vince Vaughn, Jim Parsons a mnoho dalších. Není tedy divu,že si fanoušci přišli na své ♥ Než se ale vrhnem na fotky slavných. Řeknu ještě pár slov k vyhrál.

• Nejlepší film,scénář: Moonlight
• Nejlepší celovečerní animovaný film: Zootropolis: Město zvířat
• Nejlepší ženský výkon v hlavní roli: Emma Stone (La la land)
• Nejlepší mužský výkon v hlavní roli: Casey Affleck (Místo u moře)Další oscary za nejlepší střih a zvuk si odnesl film Hacksaw ridge ( MOVIE TIP BY ME )
Film La la land si odnesl i další sošky za kameru, filmová hudba, vedlejší role ve výpravě a další.

Emma Roberts (source: Emma-Roberts.org)
002.jpg 003.jpg


Emma Stone (Source: Emmastoneweb.com)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

TROIAN BELLISARIO │19th Costume Designers Guild Awards

26. února 2017 v 17:28 | Em
Troian Bellisario se zúčastnila 19. ročníku Costume Designers Guild Awards, kdy předávala ocenění po boku herce a zpěváka Darrena Crisse. Měla nádherné bílé dlouhé šaty, vlasy seplé do ležerního drdolu a jednoduše byla nádherná. Akce se konala 21.2.2017 v Beverly Hills.


Source: Bellisario-france.com


 
 

Reklama