DIARY

SATURDAY • 4/3/2017

5. března 2017 v 13:22 | Em
Mám tady pro Vás první diary tohoto blogu, budu se snažit to zkrátit, protože jsem měla opravdu náročnou sobotu. Vše začalo tím,že se moje kolegyně vdávala, tak jsme s dalšíma holkama s práce jely na obřad. Počasí bylo luxusní, musím říct,že to jí vyšlo krásně. Svatba byla v kostele a nevěsta byla krásná ♥ Po obřadu jsme jely domů, tedy spíš ještě na oběd. Zašly jsme do nějaké luxusní restaurace, kde prostředí bylo fakt útulné a ty ceny stály za to, nicméně byl to svatební den tak proč ne :) Dala jsem si výborné kuřecí supreme s kroupovým rizotem a pažitkovou omáčkou a byla to fakt mňamka :)


Domů jsem dojela kolem 3 hodiny odpoledne, na večer jsem měla už plány, ale ještě jsem měla kupu času, tak jsem si šla zaběhat. Bylo to skvělé, až na ten šílený vítr co foukal do protivky. Parádně jsem si pročistila hlavu, miluju toto počasí, kdy můžu vypnout a jen běžet.

Večer jsem měla domluvené,že si půjdem sednou s kamarádkou a jejím přítelem a jeho kamarádem. Večer probíhal super :) Dokonce přišel i můj druhý kamarád, se kterým to máme takové, že ani jeden z nás nechce udělat první krok, no ale to by bylo na dělší povídání :D a jen bych se asi naštvala. On tam měl další 3 kamarády, takže jsme šli ještě do jedné hospudky a pak ještě na diskotéku. Došla jsem domů o půl 3 ráno. Ale večer byl skvělý :) Teď půjdu oběhnout affs a určitě přidám nějaký článek.
 
 

Reklama